GUTFELD: 'Sınır çarı' olarak etiketlenen kişinin bu onayı alacağını düşünürdünüz

Eda

New member
YENİArtık Haberler yazılarını dinleyebilirsiniz!

GREG GUTFELD: Yani Sınır Devriyesi ajanları, Kasım ayında Kamala Harris'in kazanması halinde sürüler halinde bölgeyi terk edeceklerine söz veriyorlar. Bu, Donald Trump'ın Sınır Devriye Birliği tarafından daha önce onaylanmasının ardından geldi. Garip, 'sınır çarı' diye etiketlenen kişinin bu onayı tamamen diktireceğini düşünüyorsunuz.

Benim gibi Teen Choice Ödülleri'nde en iyi karın kasları ödülüne layık görülmeliydi. Soyuldum. Ama gerçek şu ki, işlerinden kaçan tüm bu Sınır Devriyesi memurları, Demokratların onların bunu yapmalarını istemediğini bildikleri için hayatları boyunca yaptıkları işten kaçan diğerlerinin sürüsüne katılacak. Çoğunlukla, ciddi fiziksel emek veya üst vücut kuvveti gerektiren geleneksel erkek işlerinden (polis, itfaiyeci, kamyon şoförü) kaçan erkekler var. Biliyor musun, bunu daha önce hiç farketmemiştim ama üst vücut kuvveti biraz cinsiyetçi. Sanırım Tanrı kadın düşmanıydı. Bu (şaka) işe yaramadı.

Sonuç olarak, bu tür mesleklere girenler bunu para için değil misyon için yapıyorlar. Diğer arabası Lamborghini olan çok fazla Sınır Devriyesi ajanı yok. Ve yaptıkları işi kötüleyerek bu görevi ortadan kaldırırsanız, üçüncü çeyrekte Jets maçlarında genellikle gördüğünüz çıkışlara yönelik bir telaş bekleyebilirsiniz. Ve Demokratlar neden erkekler konusunda kötü durumda olduklarını merak ediyorlar. Deneyebileceğiniz şey, onların temel amaçlarını kötülük olarak etiketlememek, belki daha az yeniden tanımlamak ve daha fazla saygı duymaktır. Sadece Larry Kudlow varken insanları kırbaçladıklarını söylemeyi bırakın.

Peki ya öğretmenler ya da hemşire sendikaları Trump seçilirse işi bırakacaklarına dair benzer bir açıklama yapsalardı? Trump'ın bu kahramanların çalışmalarına değer vermediğini haykıran medyanın ne kadar el sıkıştığını hayal edebiliyor musunuz? Ve evet, erkek hemşireler ve öğretmenler olduğunu biliyorum; sürekli bana asılıyorlar. Kadın polisler ve itfaiyeciler de var. Yine de beni yanan dairemden çıkaranın bir adam olmasını tercih ederim. Tercihen Ryan Gosling. Ama cinsiyetiniz ne olursa olsun bu işleri yaptığınız için size saygı duyuyorum. Bunları yapmak istemiyorum, orası kesin. Vücut geliştirme kupalarımı almak için merdivenlerden yukarı koşarak yanan bir binaya doğru koşacağımı mı sanıyorsun? Kişisel asistanlar bunun için var ve ben de limuzinde bekleyeceğim.

Ancak bu işlere ihtiyacımız var ve Demokratların onları kötülemeyi bırakması gerekiyor. Sınır Devriyesi ne kadar demoralize olmuş durumda? Washington Examiner'a göre 2020'den bu yana 4.000'den fazla personelini kaybettiler. Bu onların iş gücünün neredeyse %20'si demek. Bu arada, ülke çapındaki polis departmanları personel alımı yapamıyor veya personel sayısını koruyamıyor. Bu, fon ayırmanın gizli versiyonudur. Onbinlerce polisin maaşı tasarruf edildi çünkü bu işi en başından beri kabul etmediler. Kamala Harris için çalışmak gibi, bunu Amerikalıların gerçekten yapmak istemedikleri bir iş haline getirdiler. Titanik'ten daha fazla çalışanını kaybetti. Açıkçası herhangi bir polisin hâlâ işe gelmesi bir mucize. AOC korumalarıyla birlikte Broadway'den geçiyor olmalı.

Elbette, nakitsiz kefalet ve cezai yaptırımlara yönelik diğer reformlar sayesinde, tutuklanan suçlular siz “Hey, cüzdanım nerede?” diyemeden sokaklara geri dönüyorlar. Ancak geçiminizi sağlamak için yaptığınız her şeyin, her gün gününüz bitmeden geri döndüğünü hayal edin. Yazarlarımın bununla ilgili olabileceğini düşünüyorum. Peki bunun moralinize ne faydası olur? Güney sınırında kavurucu güneşin altında öne çıkıp ülkeyi yasal bir girişten korumaya çalışırken, sorunun sende olduğunun söylenmesi nasıl bir duygudur?

Kartellerle ve diğer göçmen suçlularla ilgilenmekle görevlendirilen teşkilatın tamamı Kamala dünyasındadır ve bu gerçekten yasa dışıdır. Belki de Gümrük ve Sınır Devriyesi'nin yalnızca 2022'de 15 intihar olayı yaşamasının ve onları ilk intihar uzmanını işe almaya zorlamasının nedeni budur. Sanırım The View'un kameralarını çalıştıran tüm o adamlar için bir tane tutması gerekti.

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Ancak görev değerini kaybettiğinde, inandığınız işin kötü olduğu söylenmekle kalmayıp, başından beri kötü adam olduğunuz söylendiğinde olan budur. Ve evet, genel olarak bu, aramızda dolaşan Y kromozomlu şeytani canavarlarda olduğu gibi adam anlamına geliyor.

Yani medyadaki Demokratlar erkekliği istedikleri gibi yeniden tanımlamaya çalışabilirler. Bütün gün Kamala için gerçek erkekleri oynamaları için oyunculara para ödeyebilirlerdi. Ama başarısız oluyor çünkü gelecek ay kim kazanırsa kazansın, gerçek şu ki gerçek erkekler ve gerçek kadınlar Sınır Devriyesi memurlarına ve onlar gibi adamlara ne kadar ihtiyacımız olduğunu biliyor. Gerçek şu ki onlarsız yapamayız. Kamala'nın aksine.

Greg Gutfeld şu anda sunuculuk yapıyor Gutfeld! (hafta içi, 23:00-12:00/ET) ve kablolu haberin en yüksek reytingli programının ortak sunucusu Beş (hafta içi, 17.00-18.00/ET).